ČIŠTĚNÍ BLOKŮ NA CESTĚ K HOJNOSTI

ENERGETICKO-KONSTELAČNÍ LÉČENÍ

Tyto a další situace, které se pojí  s tvým podnikáním rozkrývám na konsteslacích, ve kterých mé klientky oceňují hlavně to, že přesně pojmenujeme, co se v danou situaci odehrává, co jim umožní plně a sebevědomě se vyladit

s danou službou a hlavně se svými srdcovými kliety

a rozproudit tak opět energii objednávek, hojnost a soulad samotný.

Možná už pracuješ se svým nastavením mysli, s LIMITY. Už máš za sebou i nějaké čištění a objevování nefunkčních vzorců a přesvědčení, ale STÁLE SE NEDAŘÍ, aby tvoje hojnost rostla, sílila, zůstala u tebe.

Není to jen o tobě, podle studií a výzkumů je už v dnešní době dokázáno, že podíl na tomto má naše podvědomí, nevědomí. Vzorce ukryté a převzaté z rodu, ale také z našich životů, výchovy atd..

 

Programy, které jsou uloženy hluboko v paměti našich buněk především díky nějakému silnému emočnímu zážitku. Jedná se především o hluboko uložené rodové vzorce a finanční zranění, která si neseme z rodové linie nebo našich inkarnací.

 

VÝHODOU JE, ŽE SE S TÍM DÁ PRACOVAT.
A TY TO DÍKY MÝM TECHNIKÁM MŮŽEŠ ZMĚNIT.

NEČEKEJ NA SVÉ AŽ..KDYBY..
VYKROČ NA SVOU CESTU V HOJNOSTI TEĎ.

Jsem Jitka a sama tento bod dobře znám. Lopota a dřina. Věčné kolečko toho, že se peníze nedaří udržet na účtě a překročení neviditelného stropu, zábrany na cestě v podnikání byli i mým dením chlebem.

Díky své metodě a své víře, že to jde jinak jsem společně s mužem začala léčit i tato zranění u ostatních. Pomáhat tam, kde je to potřeba a HOJNOST je v našem světě POTŘEBA.

CO TĚ ČEKÁ: