LÉČIVÝ RITUÁL NA MÍRU
"MAGIE ZVUKU"

Za doprovodu léčivých tónů různých hudebních nástrojů, hlasu, vůní bylin a vykuřovadel dovolíš své mysli chvíli spočinout v okamžiku tady a teď.


Tvé tělo se uvolní. Uvolní přebytečné napětí, které se nám usazuje v jeho různých částech.

Nech se opečovat a pohýčkat.

Dopřej si jednu hodinu času

 pro sebe. Jen ty a léčivé tóny.

Přechodové ritály

 

Vždy mě toto téma zajímalo, připadalo mi tajemné možná trochu kouzelné. Rituál je pro mě něco, co nás přesahuje. Je to oslava a zároveň příprava na ukončení určité fáze v životě k postoupení do fáze nové. Uvolnění prostoru pro nové začátky s pokorou a uznáním k tomu, co bylo.

Hudba léčí svou vibrací tam,
kam my sami nedohlédneme.

Co je potřeba?

Stačí když se budeš cítit pohodlně, u rituálu budeš ležet. Pohodlí zajišťuji já, ty se jen necháš opečovávat a dopřeješ

své mysli a tělu jen tak být.

Jak rituál probíhá?

Čekám tě v Litoměřicích. Léčení trvá 1 hodinu, někdy trochu déle. Prvních 20 minut se věnujeme tobě, řekneme si, s čím přicházíš a vytvoříme záměr, se kterým budu pracovat. Poté se už necháš unášet zvuky a vibracemi tónů.

Podporuji ženy na jejich cestě projít nejen po krásně vyšlapané pěšince,
ale i po zarostlé stezce.

 Pro objednání využij rezervační formulář nebo se můžeme domluvit po emailu, přes Fb messenger či telefonicky.

 

TĚŠÍM SE NA CESTU S TEBOU.

 

CENA 1000 Kč.

Každý měsíc, malé rituálky

 

Já si ráda dělám své malé rituálky každý měsíc, kdy své tělo opečuji, zeptám se ho, zda po něčem touží, něco potřebuje. Většinou jdu do meditace a relaxuji. Je důležité na sebe nezapomínat a pečovat o sebe jako o klenot. Můžeme též tyto pravidelné rituály spojit s cyklem jak menstruačním, tak i cyklem měsíce. Pokud si uděláme v tomto určitou pravidelnost nebudeme chtít měnit a naše životy se začnou měnit.

 

Větší – milníky v životě

 

A pak jsou tu ty větší rituály, mohla bych říct určité milníky v životě. Může to být miminko na cestě, svatba, narozeniny, menstruace, ale i rozvod, rozchod nebo výpověď v práci. Všechny považuji za velmi obrozující a cítím, že je dobré se jim pověnovat a dát jim péči a pozornost.

Vždycky si můžete dát vanu, svíčku a porozjímat nad daným tématem, které ve svém životě aktuálně řešíte. Poděkovat za tu zkušenost a věřte ne vždy je to jednoduché byť se může zdát, že je to prkotina. Už spoustykrát v životě se mi to potvrdilo, naposledy když jsem si dala jen tu vanu a rozjímala, jak už  mám za sebou to téma porodu a ejhle jsem zjistila, že je ještě potřeba trochu to uzavřít.

Někdy ucítíš sama, že potřebuješ provést a nechat se opečovat.

V případě, že máš dotazy mne neváhej kontaktovat.

Telefon: +420 732 404 884

Email: info@jitka-simonova.cz