SEMINÁŘE

Propoj se sama/sám se sebou, se svým vnitřním světem.


Nahlédnout můžeme na strachy, peníze, bloky, vzteky, vztahy a jiná témata viz níže. Nebo pro svůj osobní seberozvoj či jen nahlédnout na techniku.


Najdi opět rovnováhu. Harmonii pro svůj radostný život.

Místo konání

Prostor Oáza,
Nedvězská 1832/3,
Praha 10, Strašnice

Termín

14.5.2022
Počet účastníků max. 10
Registrace předem nutná.

Jak časově a cenově?

Konstelace proběhně
od 10 do 17 hod.
Cena: 2200 Kč/osobu

V ČEM TI MŮŽOU MÉ VHLEDY A KONSTELACE POMOCI?

CO JSOU KONSTELACE?

Konstelace vychází z šamanských technik a z práce Berta Hellingera – německého psychoterapeuta, jsou metodou, která se dívá na vybrané téma (vztahy, problém, přání, cíl, peníze, práce, firma) v rámci celého systému a s prvky systému pracuje pomocí zástupců. V případě individuálních konstelací pomocí klienta, konsteláře a předmětů. V případě skupinových konstelací jsou jako zástupci využívání lidé ve skupině.

 

Metoda umožňuje vhled do celého systému – vnímat a řešit vztahy mezi jednotlivými prvky systému. Pomáhá zjistit odkud pochází klientovy problémy, kde je klient zapleten do širšího systému vazeb a uvidět souvislosti i to co nás brzdí. Jde o velmi silnou metodu, která se dotýká samého jádra věci.

 

Konstelace se nazývají systemické díky pohledu na celý systém a název rodinné se užívá z důvodu, že témata a to i pracovní, peněžní se většinou nějakým způsobem dotýkají i původní rodiny. 

 

Metoda je unikátní, neboť pracuje i s tím, co si neseme z minulých generací a co nás často silně ovlivňuje nevědomě.

REFERENCE