CO TO JE?

Kombinuji klasické rodinné (systemické) konstelace,

šamanské andské techniky Mosoq Karpay spolu s intuitivním koučováním.

CO JSOU KONSTELACE?

Konstelace vychází z šamanských technik a z práce Berta Hellingera – německého psychoterapeuta. Jsou metodou, která se dívá na vybrané téma (vztahy, problém, přání, cíl, peníze, práce, firma) v rámci celého systému a s prvky systému pracuje pomocí zástupců.

 

V případě individuálních konstelací pomocí klienta, konsteláře a předmětů. V případě skupinových konstelací jsou jako zástupci využívání lidé ve skupině.

 

Metoda umožňuje vhled do celého systému – vnímat a řešit vztahy mezi jednotlivými prvky systému. Pomáhá zjistit odkud pochází klientovy problémy, kde je klient zapleten do širšího systému vazeb a uvidět souvislosti i to co nás brzdí. Jde o velmi silnou metodu, která se dotýká samého jádra věci.

 

Konstelace se nazývají systemické díky pohledu na celý systém a název rodinné se užívá z důvodu, že témata a to i pracovní, peněžní se většinou nějakým způsobem dotýkají i původní rodiny. 

 

Metoda je unikátní, neboť pracuje i s tím, co si neseme z minulých generací a co nás často silně ovlivňuje nevědomě.

Pracuji sama i společně s mužem

CO MŮŽETE TÍMTO ZPŮSEBEM ŘEŠIT?

Tímto způsobem můžeme řešit jakékoliv téma, se kterým chceš v životě pohnout.

  • hojnost
  • vztahy
  • práce
  • sebehodnota
  • vize a tvoje dary
  •  své podnikání (klienti nechodí, služby, souladu s tebou, nacenění)
  • zdraví
  • rodové linie a jejich léčení
  • něco se stále opakuje a ty nevíš, jak z toho ven

JAK FUNGUJÍ KLASICKÉ KONSTELACE A JAK TO PROBÍHÁ TADY?

Klasické rodinné systemické konstelace se dělají ve skupině lidí, kdy na základě zakázky si daní účastníci stoupají do rolí klietovi zakázky. Je to jako na jevišti. Zkrátka vezmete na sebe roli a tu hrajete.Díky tomu můžeme vidět věci v souvislostech.

 

 

V této individuální práci používám stejný princip, jen celou konstelaci obsáhnu sama. Stoupám si do rolí dané zakázky klienta. Klient tak může sám vidět svá dosavadní nastavení, nahlédnout do podvědomí a nevědomí toho, co už sám vidět nedokáže.

 

 

Na konci čištění, léčení předávám energeticky vše klientovi, aby i on si mohl procítit současný a nový stav, který si nese s sebou. Na konci probíhá ještě diskuse, která  je důležitou součástí celého procesu.

V ČEM SE TO LIŠÍ OD BĚŽNÉ KONSTELACE V PŘÍPADĚ PŮSOBENÍ S MUŽEM?

Konstelaci vedu já klasickým způsobem jako se vedou systematické rodinné konstelace s tím rozdílem, že můj muž zajišťuje tok velkého proudu energie podporující celý proces.

 

Jedná se otevření vysokovibračního energetického pole s napojením na silová místa na Nazce v Peru a u nás, pro co největší pročištění a propojení s tvým záměrem.

CO SE DĚJE V PRŮBĚHU?

Odstraňuji a léčím bloky, dosavadní vzorce z rodu a limitující přesvědčení, které jsou v dané zakázce či přání viděné. Jedná se zároveň o práci a čištění energetických center dle daného problému. Zároveň daný proces popisuji, přichází mnoho AHA momentů, klient sám může klást otázky, přicházet na odpovědi, dělat si poznámky.

 

ONLINE ČI OFFLINE?

Tuto práci dělám jak online, tak offline, kdy klient dorazí k nám na chaloupku v Litoměřicích nebo v na Žatecko na místo s menhirovým kruhem. Pokud je to do 60 km, můžu dojet i já za vámi. V případě online sezení se propojíme skrze messenger, watsapp, google meet.

CO PO TOMTO ENERGETICKO – KONSTELAČNÍM LÉČENÍ?

Konstelačním sezením to nekončí. Vnímám, že je ještě nesmírně důležitá následná péče a tak jsem nadále k dispozici cca po dobu 5 dní, kdy držím pozornost a pole klientovi. Je dále otevřená možnost společně komunikovat v případě potřeby si něco dovyjasnit.

JAK DLOUHO SEZENÍ TRVÁ A JAKÁ JE JEHO CENA?

Léčení trvá cca 2 hodiny. Vždy je to závislé od problematiky dané situace, kterou řešíme.

CENA za toto sezení je 6000 Kč.

 

REFERENCE

ZÁMĚR:

Mým konstelačním záměrem bylo pochopit, jak mohu v současné extrémně náročné době plné změn a obav z budoucího vývoje optimálně pomoci svým klientům, a pročistit svoje tvůrčí a realizační pole od případných bloků a limitů.

 

PRŮBĚH:

V první části konstelace jsme společně identifikovali a propustili (dosavadními životy i rodovými liniemi) nakumulovanou a nepotřebnou zátěž. Tělem i myslí se mi rozlila intenzivní radost, odvaha, naděje a nová chuť do tvorby.

V druhé části jsem se dotazovala konstelačních zástupců hlavních typů aktuálních klientů, jak je v jejich situaci mohu podpořit.

 

PO KONSTELACI:

První 2 objednávky mé služby od „čištěných“ klientů padly těsně po skončení 1. fáze konstelace a další pokračují od převedení 2. části do „hmoty“. Hodně lidí se mi také „najednou“ ozvalo se zájmem o budoucí spolupráci nebo s pochvalou toho, co dělám (a čeho si dřív „nevšimli“).

 

VÝHODY:

Za jednu z velkých výhod propojení obou partnerů v konstelaci považuji to, že čištění šlo hodně do hloubky, A SOUČASNĚ pro mě bylo přesto pocitově hodně šetrné, nebolelo mě po něm celé tělo, jako dříve po jiných podobných procesech. Další výhodou konstelace je, že v ní lze prostřednictvím energetické práce získat odpovědi, které by při standardním dotazování nezazněly (klienta by nenapadly nebo by nebyl ochoten je sdílet).

KDO JSME

Jitka Šimonová

Jsem žena více talentů a darů. Moje cesty vedou různými směry, avšak vždy se společně protkávájí a vzájemně potkávají ve volnosti bytí. Mojí sílou je tvořivost. Mým zdrojem je meditace. Mým pojítkem mezi vším je vzájemnost.


Vidím souvislosti, pracuji s mindfulness a společně s mužem tvoříme energetickou bombu a možnost se otevřít hojnosti a neomezeným možnostem v životě i podnikání.

Petr Karlický

Vnáším do své práce jasnost. Skrze disciplínu a vytrvalost. Tu  jsem uplatnil jak ve svém dlouholetém cvičení Tchaj-ti, tak jsem tyto mé přednosti přenesl i do práce s meditací a již zmiňovaných andských technik Mosoq Karpay.

 

 

Práce s energetickými centry přináší uvolnění a větší poznání sebe sama. Život dostává jasné obrysy a my díky tomu můžeme žít svůj život radostněji, plněji.

CO O MĚ PÍŠÍ OSTATNÍ...

DALŠÍ MOŽNÁ INDIVIDUÁLNÍ SPOLU-PRÁCE SE MNOU

RODINNÉ SYSTEMATICKÉ KONSTELACE ŽIVĚ
I ONLINE

ŽIJ ŽIVOT NAPLNO

Možná jsi stále unavená nebo vyčerpaná. Nejde ti se radovat z maličkostí. Stále nevíš, co je tvůj dar a kde je tvá síla?

 

Toužíš tvořit a žít ve své přirozenosti,

bez tlaku z očekávání druhých?

Neustále ti jede hlava na plné obrátky

a ty ji ne a ne zastavit?

 

Tohle znám, já na to byla sama, ale ty NEMUSÍŠ. Nejen na tohle se můžeme podívat v kostelaci.

BYZNYS
KONSTELACE
ONLINE

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Taky už tě nebaví stále řešit dokola to samé? V byznysu to je o prodeji, ale pořád to nějak drhne?


NEVÍŠ jak si máš vydefinovat svou Ideální klientku, jakou službu či produkt
teď prodávat nebo stojíš
na rozcestí a přemýšlíš
 jakou cestou se vydat?
 
POJĎ SE NA TO PODÍVAT ENERGETICKY

KONSTELAČNÍ
LÉČENÍ DUŠE

BALÍČEK PÉČE PRO ŽENY

Nech se opečovat. Tento balíček je pro ženy, které už se nechtějí limitovat.
 
BALÍČEK OBSAHUJE:
 90 min. osobní konzultace (konstelace)
 
Sukně na míru těla i duše
 
Aktivační meditace
„UKOTVI SE VE SVÉ SÍLE“
60 min. osobního vedení