KONSTELACE

V ČEM TI MŮŽOU MÉ VHLEDY A KONSTELACE POMOCI DÁLE?

Možná jsi stále unavená nebo vyčerpaná. Nejde ti se radovat z maličkostí. Stále nevíš, co je tvůj dar a kde je tvá síla?

 

Toužíš tvořit a žít ve své přirozenosti, bez tlaku z očekávání druhých?

 

Neustále ti jede hlava na plné obrátky a ty ji ne a ne zastavit?

 

Tohle znám, já na to byla sama, ale ty NEMUSÍŠ. I na tohle se můžeme podívat v kostelaci.

Podpoř svůj růst, život i podnikání a vydej se tvořivou cestou ženy.


Podpoř svou kreativitu života.


Pomůžu ti nalézt tvůj dar na cestě. Najdeš řešení pro svoje nejpalčivější otázky ohledně podnikání, osobního nastavení. Najdeme pro tebe vhodnou strategii, cestu, konečně si uděláš jasno v tom, kdo jsi a co neseš.

CO JSOU KONSTELACE?

Konstelace vychází z šamanských technik a z práce Berta Hellingera – německého psychoterapeuta, jsou metodou, která se dívá na vybrané téma (vztahy, problém, přání, cíl, peníze, práce, firma) v rámci celého systému a s prvky systému pracuje pomocí zástupců. V případě individuálních konstelací pomocí klienta, konsteláře a předmětů. V případě skupinových konstelací jsou jako zástupci využívání lidé ve skupině.


Metoda umožňuje vhled do celého systému – vnímat a řešit vztahy mezi jednotlivými prvky systému. Pomáhá zjistit odkud pochází klientovy problémy, kde je klient zapleten do širšího systému vazeb a uvidět souvislosti i to co nás brzdí. Jde o velmi silnou metodu, která se dotýká samého jádra věci.


Konstelace se nazývají systemické díky pohledu na celý systém a název rodinné se užívá z důvodu, že témata a to i pracovní, peněžní se většinou nějakým způsobem dotýkají i původní rodiny.  Metoda je unikátní, neboť pracuje i s tím, co si neseme z minulých generací a co nás často silně ovlivňuje nevědomě.

Cena konzultace

90 min.: 2500 Kč

Je možné, že právě teď stojíš na rozcestí a nevíš jakou cestou se vydat. Možná ti tvoje podnikání přináší zatím jen únavu z neustálé dřiny. Možná zkrátka potřebuješ trochu nadhledu, ale sama už nevíš kudy kam.

 

 

Tady ti mohu pomoci se svou službou BYZNYS KONSTELACÍ. Podíváme se na tvoje služby, produkty, ideálního klienta, na tebe pěkně z nadhledu.

 

 

Tato práce přinese do tvého podnikání větší jasnost v souvislostech. Už se nebudeš cítit, že děláš tisíc věcí a z ničeho nic nemáš.

REFERENCE

DALŠÍ MOŽNÁ SPOLU-PRÁCE SE MNOU

KONSTELAČNÍ LÉČENÍ DUŠE

BALÍČEK PÉČE PRO ŽENY

Nech se opečovat. Tento balíček je pro ženy, které už se nechtějí limitovat.
 
BALÍČEK OBSAHUJE:
 90 min. osobní konzultace (konstelace)
 
Sukně na míru těla i duše
 
Aktivační meditace
„UKOTVI SE VE SVÉ SÍLE“
60 min. osobního vedení

ESENCE ŽENY

6TÝDENNÍ ONLINE PROGRAM

Pojď svou vlastní cestou, poznej svou esenci, svůj jedinečný dar a ukaž ho konečně světu.

 

Odhoď svá ale, svá již nefungující nastavení a posviť si na své bolesti. Jedině tak můžeš svou božskost předávat dál.

 

JEDNODUŠE SVÁ.

CO O MĚ PÍŠÍ OSTATNÍ...