Ženství

Cesta s mentorem, koučem, průvodcem

BOJÍŠ SE SI ZKRÁTIT CESTU?

Na začátku mého podnikání jsem ani netušila kolik kroků mě ještě čeká.

Začínala jsem s kamarádkou Věruškou, která už měla IČO a nějakou znalost, co a jak. Tenkrát jsme spolu šily, učily děti šít a jak se čas odvíjel, tak jsme se vzdělávali v novinkách, jak se propagovat, zviditelnit, jak prodat produkt a nakonec nás zlákal i online svět.

 

Tam jsem poprvé přičichla, uviděla, měla možnost nahlédnout pod slaboučkou vrstvu dění v online světě. V tom čase právě kamarádka prahla po nějakém vedení a tak šla do programu „plážovka“ u Stáni Stiborové. Dneska opravdu jedna z velmi známých online podnikatelek.

 

Tady jsme měla poprvé možnost jen poočku pozorovat, nahlédnout na to, jak se to všechno tvoří. Z povzdálí.

 

Řeknu vám Věruška udělala kus práce, opravdu s naším podnikáním pohla. Vypracovala náš první Ebook, který si lidi opravdu stahovali. Rozumíte fakt joooo.

 

Tady jsem zjistila, jak funguje emailing, nahlédla na strategii prodeje a tak nějak jsem začala pracovat s mindsetem.

Aniž bych tušila, kam mě to nasměřuje posléze, jsem šla. Neustále jsme posouvali naše možnosti, hodiny práce až jsme narazili na náš strop a v rámci udržení zdravého rozumu, přátelství a klidu v těle i v mysli se rozešli. Tak nějak nepřinášelo nám ten vytoužený zisk, byly jsme už trochu vyhořelé, unavené nejen z neustálého vymýšlení co a jak, ale i ze sebe navzájem. Ušly jsme společně cca 7 let. Došly jsme do bodu, kdy jsme si řekly zdravě a přátelsky SBOHEM.

Tady v tom momentu začala moje podnikatelská pouť naostro. Úplně mě to pohltilo. Byl rok 2019 tuším a mě přitahoval čím dál tím víc ONLINE SVĚT.

 

Začala jsem zkoumat, učit se, číst. Přihlašovala jsem se na webináře, poslouchala podcasty, podnikatele, sledovala jsem známé osobnosti.

 

Od roku 2019 do 2021 jsem prošla několika kurzy od Pavla Říhy, Sigrun, Lucie Harnošové, Joe Dispenza,

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *