Podnikání,  Šití - rady, tipy,  Ženství

Prodloužené mikiny

Není čas ztrácet čas, protože takové MIKINOŠATY,
které máte jenom VY...to je oč tu běží.

Konec léta tak trochu připomíná, že už je zase čas se trochu přiobléknout. S příchodem sychravého počasí mě popadla touha po něčem, v čem mi nebude fučet na břicho a záda nebudou muset odolávat mrazu. Sice jsou teď in oversize cokoli, ale tohle jsem vážně nechtěla. Chtělo to něco šmrncovního, nápaditého, s kapkou vtipu.

Ráda tě podpořím na cestě za tvou jedinečností,
zakázkovým šitím se záměrem jen pro tebe.
 
Šiji v napojení a s lákou k řemeslu i k sobě.
Podtrhněte svoji krásu v sukni, šatech
i ve sportovnějších šatičkách pro podzimní dny.

A tak mě doslova popadly prodloužené mikiny, které sice vypadají trochu sportovněji, ale jsou zároveň i elegantní.  Jednobarevný základ můžu doplnit krásnými desingnovkami a tak vznikají originální kousky dle vašich představ.

Zkrátka sada podzimních/jarních
jedinečných prodoužených mikin.

Šiji je v absolutním napojení na vás, s pozitivním naladěním a vždy s podporujícími myšlenkami. Podpora na všech frontách je důležitá, protože i to k životu patří. Když se žena cítí  krásná, vyzařuje přesně to, jak se cítí a ostatní na to samosebou reagují :).

Do lesa, na lítání s dětmi venku, do školy či školky, do práce v pohodlí a stále s pocitem, že vypadáš jako žena. Anooo. Přesně pro TEBE jsou. Stačí si o ně napsat :).

A pokud šiješ a chceš si ušít tenhle kousek sama můžeš si koupit střih nebo rovnou celý kompletní kurz, kde jdeme krok po kroku a ty si tak můžeš ušít nadčasový kousek do skříně sama sobě i svým kamarádkám. Střih najdeš tady.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *